Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny polski wokalista, autor tekstów i aktor. Karierę muzyczną rozpoczął w zespole „Mafia”. Jego Solowa kariera rozpoczęła się w 1998 roku od wspólnego występu z Natalią Kukulską. W swojej dotychczasowej karierze wydał aż 11 solowych płyt, 5 płyt z innymi artystami oraz kilkanaście singli i utworów specjalnych. Najpopularniejsze utwory Andrzeja Piasecznego to: „Niecierpliwi“, „Prawie do nieba“, „Chodź, przytul, przebacz“, „Śniadanie do łóżka“. Wokalista reprezentował również Polskę podczas 46. Konkursu Piosenki Eurowizji wykonując piosenkę „2 Long”. Artysta bardzo dużo i chętnie koncertuje oraz co najważniejsze dla fanów ma bardzo dobry kontakt z publicznością.

Nowy album Andrzej Piasecznego „O mnie, o tobie, o nas” to 10 piosenek o miłości i przyjaźni, o tym, że warto dawać drugą szansę i o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota.

Bilety na trasę koncertową Andrzeja Piasecznego dostępne poniżej!Miejsca
Używasz starej wersji przeglądarki! Zalecamy aktualizację przeglądarki do najnowszej wersji lub wybór innej jeśli aktualizacja nie jest możliwa.